poniedziałek, 5 października 2015

Pierwsze urodziny bloga

Źródło: google.pl

Rok temu o tej porze napisałam swojego pierwszego posta i umieściłam go na blogu, rok temu pojawiła się tu moja pierwsza recenzja, rok temu nawet nie sądziłam, że przez 365 dni to miejsce będzie istniało! 
Tymczasem... pokochałam mój "Książkowy świat" i nie zamierzam go opuszczać, pisanie recenzji stało się moją odskocznią od dnia codziennego, wciągnęło mnie i dziś gdy spoglądam w kalendarz, wierzyć mi się nie chcę, że to miejsce ma już rok!
Kiedy rok temu zakładałam bloga, myślałam, że pojawią się tu od czasu do czasu jakieś posty, ale już w życiu nie myślałam, że będę je tu dodawać systematycznie! Wciągnęło mnie to bardzo i w tej chwili nawet nie wyobrażam sobie, że mogłabym to miejsce opuścić, bo teraz to już część mnie. Może moje recenzje nie są idealne, może mogłyby być lepsze, ale ich pisanie sprawia mi ogromną radość!
Kochani, jest was tutaj 134! Dziękuję Wam bardzo, że jesteście, odwiedzacie i komentujecie bloga. Mówi się, że statystyki nie są ważne, jednak niesamowicie cieszą, 134 obserwatorów, prawie 24000 wyświetleń, gdy na to patrzę oczy mi się cieszą! Dziękuję Wam bardzo za to wszystko, gdyby nie Wy nie byłoby tego miejsca.
Przez ten rok udało mi się nawiązać kilka współprac recenzenckich, założyłam fanpage, osiągnęłam też swój blogowy sukces, o którym powiem więcej wkrótce, poznałam też wiele wspaniałych osób (niestety nie osobiście), mam tu na myśli głównie Minni z bloga Bądź tu, teraz, z którą stworzyłyśmy "Książkowe MMA" (choć ostatnio trochę ciężko nam z tym idzie), czasem piszemy ze sobą, wymieniamy się uwagami dotyczącymi bloga. Cieszę się bardzo, że Cię poznałam, a może nawet kiedyś uda nam się spotkać ;)
Bardzo się cieszę, że "Książkowy świat" powstał i istnieje cały czas, początkowo wątpiłam, czy to miejsce na pewno powinno powstać, z początku prawie nikt o nim nie wiedział. Teraz sprawia mi to tyle radości, że nie mam żadnych wątpliwości. .... Nie mogę uwierzyć, że to już rok! Jeszcze raz dziękuję, że jesteście, gdyby nie Wy, to miejsce by nie istniało, a pisanie tych wszystkich recenzji nie miało by sensu!
A w podziękowaniu mam dla Was konkurs, który w najbliższych dniach ukaże się na blogu ;)


31 komentarzy :

 1. Kochana gratuluję ci tego roczku! Robisz tutaj kawał dobrej roboty, a to że blog przynosi ci taką radość to jeden największych sukcesów jakie może bloger osiągnąć :) Trzymaj tak dalej :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę wytrwałości oraz przyjemności z blogowania w następnych latach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To dopiero rok? Mam wrażenie, jakbym czytała Cię dużo dłużej ;) W takim razie gratuluję, bo blog to po części obowiązek ale i świetna zabawa. Wkłada się w niego mnóstwo serca i pracy, ale radość wszystko wynagradza :)) Życzę kolejnych owocnych lat, dużo weny i wytrwałości w tym co robisz. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :) Życzę Ci kolejnych udanych lat, wielu czytelników oraz całej masy ciekawych książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochanie życzę Ci i sobie byś pisała jak najdłużej! Ja bardzo lubię Twój blog i często na niego zaglądam, czasami nie komentuję, ale czytam :) Mamy podobne gusta czytelnicze, a tym że teksty czasami nie są takie jakbyś chciała nie przejmuj się! Wprawy nabiera się z czasem. Czekam na konkurs i ja również za kilka dni będę obchodziła pierwsze urodziny na swoim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pierwszej rocznicy, która chyba cieszy najbardziej, bo utwierdza nas w przekonaniu, że założenie bloga to był właściwy krok:)
  Życzę Ci dalszej wytrwałości i rozwijania swoich pasji

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :-) Jak ten czas leci...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak wspominałam już na fanpage, gdy umieściłaś posta, że urodzinki się zbliżają, na gratulacje przyjdzie czas 5 października i oto ten wielki dzień! Gratuluję Ci, że tyle wytrwałaś. Sama po sobie wiem, że blog to nie tylko przyjemność (choć to przede wszystkim) ale i ciężka praca, która domaga się by poświęcać jej czas. Myślę, że po roku można stwierdzić, iż skoro tyle już się tu jest i pisze, to traktuje się to na poważnie i widać, że ty to robisz. Za co można kochać blogowanie już też wspominałam w twoim poście na facebook'u - jest tego dużo ♥ Właśnie chociażby za to, że można poznać niesamowitych ludzi i z tego miejsca chciałabym również powiedzieć, że bardzo się cieszę, że nawiązałyśmy kontakt! Nasze gusta czytelnicze pokrywają się tylko w połowie, ale to nic, drugą połowę wypełnia ta sama pasja - książki i blog. Czuję się zaszczycona, że to właśnie ja zostałam wyróżniona i uwierz, że również uważam, że byłoby fajnie kiedyś spotkać się naprawdę :) Może kiedyś nam się poszczęści i obie pojawimy się na którychś targach książki?
  Idealnych recenzji nie ma, najważniejsze to się rozwijać, a ty to zdecydowanie robisz! Dobrze, że nie planujesz opuszczać swojego "Książkowego świata", bo stworzyłaś naprawdę świetne miejsce ;)
  Jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE! ♥ Za rok wpadnę pogratulować podwójnie ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję! Życzę dużo wytrwałości i radości z pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! :D Rok to naprawdę dużo. Jesteś świetna!

  ocean-slow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję roczku i wszelkich osiągnięć, było ich naprawdę sporo. ;) Wszystkiego książkowego~! ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulację, oby więcej takich rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wielkie gratulacje! Obyś za rok świętowała kolejną rocznicę!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluje Ci tego roku i życzę dalszej wytrwałości w prowadzeniu bloga oraz jeszcze nie jednej rocznicy ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję ci i życzę kolejnych roczków ;).

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja właśnie przeżywam miesiąc z II rocznicą. Zapraszam do świętowania ze mną! Mam dużo książek do wygrania! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję! Życzę Ci samych sukcesów i wytrwałości w blogowaniu, bo to piękna rzecz robić to co się kocha i spełniać swoje pasje! :) Poza tym wiem co czujesz, ja w marcu miałam rocznicę i czułam się dumna, tak jak mama ze swojego raczkującego, rocznego "dzieciątka". ;)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 18. Sto lat, sto lat razem z książkami !
  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam. Mam nadzieję, że za rok będę tak samo szczęśliwa jak Ty z powodu urodzin mojego bloga !
  Zostaw ślad po sobie.
  http://modnaksiazka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkiego najlepszego! I deszczu książek życzę z okazji pierwszego roczku :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy bloga i życzę wielu kolejnych.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wszystkiego najlepszego kochana, duzo wytrwałości i pasji :D Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się sporltkać, bo miło byłoby poznać kolejnego miłośnika książek :3

  OdpowiedzUsuń
 22. Serdecznie gratuluję rocznicy bloga :) życzę dużo cierpliwości i wytrwałości na dalsze lata blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja również gratuluję i życzę jeszcze wielu takich rocznic :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratuluję Ci kochana tego cudownego roku! Życzę Ci wielu sukcesów w prowadzeniu bloga. Nie mogę uwierzyć że to już rok pamiętam jak dołączyłam do twojego bloga jak było bodajże 10 obserwatorów. Bardzo się cieszę się z Twoich sukcesów i bardzo Cię polubiłam ciesze się, że zorganizowałyśmy razem tą wspólną recenzję dzięki której wymieniałyśmy się spostrzeżeniami co do książki :) Jeszcze raz życzę Ci by Twój blog odnosił wiele sukcesów ;) Z przyjemnością wezmę udział w konkursie ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluje roczku! Pierwsze urodziny bloga, to naprawdę fajna sprawa :). Ja już jakiś czas temu je obchodziłam i sama nie mogłam uwierzyć że tak długo wytrwałam w blogosferze, no i że tyle sukcesów się udało osiągnąć ;). To naprawdę cieszy i motywuje :).
  Życzę Ci kolejnych lat blogowania i wszystkiego co najlepsze :).
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 26. Oby więcej takich rocznic, tego ci życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Wielkie gratulacje! Blog to piękne miejsce i cieszę się, że okazał się też dla ciebie takowym! Wymienianie się swoimi zdaniami, wymienianie się rekomendacjami, poznawanie nowych osób - to jest coś pięknego i mam nadzieję, że kolejne lata blogowania przyniosą ci jeszcze więcej radości. Życzę niesłabnącej pasji, cierpliwości i weny! :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka