sobota, 4 czerwca 2016

Książkomania. Śladem zbrodni.


Witajcie książkomaniacy! Jak może pamiętacie wraz z  Minni z bloga Bądź tu teraz niedawno wystartowałyśmy z serią wydarzeń, o nazwie KSIĄŻKOMANIA! To już trzecia edycja, podczas której tym razem podążymy "śladem zbrodni"! Jeśli nie braliście udziału w poprzednich edycjach, pewnie zastanawiacie się o co w tym chodzi?
- Raz na jakiś czas będziemy wybierać główny motyw akcji, tym razem będzie nim właśnie zbrodnia :)
- Przez 7 dni od 20 do 26 czerwca uczestnicy będą czytać kryminały.
- Chętni będą mogli na bieżąco relacjonować swoje wrażenia dotyczące czytania - w ten sposób pokażecie, że naprawdę z nami jesteście, być może zachęcicie nas do sięgnięcia po jakąś pozycję, a my w zamian postaramy się o konkursy (im nas więcej tym większe prawdopodobieństwo, że się odbędą) :D
Gorąco zachęcamy do dołączania do nas, zapraszania znajomych, do aktywności, a przede wszystkim do zagłębienia się w lekturze! :)
Zachęcamy także do relacjonowania swoich czytelniczych wrażeń, w poprzednich edycjach uczestnikom wychodziło to naprawdę ciekawie, dzięki czemu niejedna książka trafiła na listę "do przeczytania" :)

Lubisz kryminały, a może jeszcze nigdy ich nie czytałeś? Tak czy inaczej, to wydarzenie jest dla Ciebie! Mam nadzieję, że stali czytelnicy kryminałów będą mogli dzięki temu sięgnąć po kolejne tytuły z gatunku, a osoby, które nigdy kryminałów nie czytały, będą miały okazję to zmienić :)

Dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych, nie chciałybyśmy odwoływać KSIĄŻKOMANI, ponieważ same długo na nią czekałyśmy :)

11 komentarzy :

 1. Niestety będę w tym czasie poza krajem, i będę mieć mało czasu na czytanie, a jeszcze mam sporo zaległości recenzenckich. Nie mniej jednak życzę powodzenia! Pomysł jest świetny! A Was serdecznie zapraszam na wyzwanie czytelnicze, które u mnie wystartowało oraz na konkurs blogowy i facebookowy. Do wygrania wspaniała książka ;)
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za książkomanię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten pomysł :) Wczoraj nawet przeczytałam jeden kryminał, ostatnio coraz ich więcej za mną. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem jeszcze przekonana do kryminałów, choć jedna z książek Agathy Christie bardzo mi się podobała. :) Chętnie dołączę do wydarzenia, może w końcu przekonam się do tego gatunku, do kryminału. W końcu nie samą fantastyką człowiek żyje! :D

  Królowa Książek zaprasza do swego królestwa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, jednak mam tyle planów na czerwiec że ciężko będzie mi wziąć w nim udział :(
  Pozdrawiam, Skryta Książka

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zapisana do wydarzenia :D Akurat jestem już po egzaminach, a jeden kryminał czeka na mnie na półce, więc chętnie go wtedy przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. O ciekawa akcja! :D
  Może wreszcie dzięki niej zmobilizuje się do przeczytania "Dziewczyny z pociągu", tak czeka na tym tablecie i czeka.
  Nawet termin przystępny, więc wszystko na to wskazuje, że wezmę udział.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
  czytamboczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna akcja. Co prawda się nie skuszę, bo chyba oszalałabym, gdybym musiała czytać "coś narzuconego", ale będę Was śledzić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł, myślę że wezmę w nim udział. :)
  Dwiestronyksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię kryminały, ale obecnie zaczytuje się w obyczajówkach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy pomysł :) Szkoda, że nie mam tak wiele czasu na czytanie jakbym chciała żeby brać udział w różnych wyzwaniach ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam kryminały, dlatego zastanowię się nad wzięciem udziału ;)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka