sobota, 4 listopada 2017

Book Tour z "Wróć, jeśli masz odwagę" - zapisy


Niedawno  na blogu odbywały się zapisy do Book Touru z "Friendzone", który nadal trwa, książka była już u kilku osób i jeszcze kilka ma przed sobą, mam nadzieję, że szczęśliwie dotrze do końca :) Tymczasem dzisiaj mam Wam do zaproponowania kolejny Book Tour - trzeci w historii bloga:) Tym razem wędrować będzie książka Estelle Maskame - "Wróć, jeśli masz odwagę", czyli mój patronat! :) Jak pewnie wszyscy wiedzą, zabawa polega na podróży danej książki między blogerami. Jeśli jesteście zainteresowani przeczytaniem książki, którą recenzowałam tutaj, to gorąco zachęcam do zgłoszeń. Według mnie naprawdę warto tę powieść przeczytać :)

REGULAMIN:
 1. Book Tour ruszy jeśli minimum osoby wyrażą chęć udziału. Przy czym, zgłaszać się mogą tylko osoby mieszkające na terenie Polski. Wysyłka za granicę pewnie byłaby pewnym kłopotem.
 2. Po zgłoszeniu się w komentarzu pod tym postem, proszę o przesłanie mi swoich danych adresowych i linku bloga na adres e-mail: michalina.kulinska@o2.pl
 3. O zgłoszenia proszę do 14 listopada, ale jeśli ktoś zgłosi się po tym terminie, a będzie to przed zakończeniem Book Touru, to też znajdzie się miejsce :) Kolejność zgłoszeń będzie decydowała o tym w jakim porządku będzie wędrowała książka.
 4. Bloger, który otrzyma książkę, wpisuje swoje imię, bądź nick oraz adres bloga na tytułowej stronie. Super, jeśli będziecie zaznaczać swoje ulubione cytaty (jeszcze lepiej, jeśli karteczki indeksujące podpiszecie imieniem, czy nickiem), możecie nawet pisać swoje wrażenia na marginesach stron :) Ale jednocześnie bardzo proszę, abyście moją książkę szanowali jak swoją (czyli nie zaginali rogów itp.) ;)
 5. W ciągu 10 dni od otrzymania książki, należy przeczytać powieść i opublikować recenzję na swoim blogu, fajnie jeśli podeślecie mi później link do swojej opinii na podany e-mail :) Proszę abyście w miarę możliwości pilnowali tego terminu, by w miarę sprawnie to szło.
 6. W swojej recenzji należy zawrzeć informację o tym, że jest ona częścią akcji Book Tour (dodać link do regulaminu), a także, wstawić zdjęcie egzemplarza najlepiej wraz z tytułową stroną z wpisami uczestników.
 7. W końcu (w ciągu tych dziesięciu dni) trzeba wysłać książkę kolejnej osobie, a więc po przeczytaniu proszę o kontakt ze mną po przez maila, który podawałam wyżej, w sprawie danych adresowych następnego uczestnika. Proszę Was, by powieść była wysyłana listem poleconym, żeby nigdzie nie zaginęła! Super jeśli dodatkowo list będzie priorytetowy, by przesyłka znalazła się szybciej u kolejnej osoby :)
 8. Zgłaszając się do Book Tour zobowiązujecie się do przestrzegania powyższego regulaminu.
 9. Po zgłoszeniu się zostaniecie dopisani do listy uczestników :)
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało, pytajcie :) Pamiętajcie o podesłaniu adresu do wysyłki na maila!
Jeżeli będziecie dodawać zdjęcia książki z Book Touru na instagrama, miło mi będzie jeśli mnie oznaczycie @ksiazkowy_swiat ;)

Książka wyruszyła już w podróż! ;)
LISTA UCZESTNIKÓW:
 1. Claudia Reads 
 2. wroclawianka czyta 
 3. Zabookowany świat Pauli
 4. Czytado 
 5. little black - Miejsce dla słów
 6. Czytelnia Patrycji
 7. In My Memory Love Hope
 8. tassedelivre
 9. Zuzanna P. - Czytanie i inne przygody
 10. Czytelnia Dominiki 
 11. Kredzia Recenzuje
 12. recenzje.dag
 13. Przez piękne okulary

17 komentarzy :

 1. Oczywiście, że się zglaszam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Jak miło, że nie będę musiała korzystać z "usług" poczty polskiej :D

   Usuń
 3. Zgłaszam się! ^^

  zabookowanyswiatpauli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się dzięki za info :) jestem jej bardzo ciekawa! Dane wyślę jeszcze dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wzięłabym udział ale ostatnio z funduszami krucho a jednak za wysyłkę trzeba zapłacić może innym razem się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozważyłam za i przeciw i zdecydowanie wygrały te pierwsze ;) Zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Można jeszcze się zgłosić? Jeżeli tak, to także się zglaszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się, mail już napisany:)
  Tassedelivre.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też chcę! :-)

  saska.magda@gmail.com
  www.przezpiekneokulary.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy można się jeszcze dopisać?

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka