wtorek, 18 sierpnia 2015

WYNIKI KONKURSU!

Dziś przychodzę do Was z wynikami konkursu, w którym do wygrania była "Rzeka przeznaczenia" oraz "Niepokorna", odbył się on niedawno u mnie na blogu, a zakończył w zeszłą sobotę. Zadaniem konkursowym było polecenie mi książki. Wybór był naprawdę trudny, nie wiedziałam, że aż tak ciężko będzie mi wybrać dwie odpowiedzi, ale po dłuugich rozmyślaniach...

"Niepokorną" wygrywa... Caroline Livre!
Poleciała mi ona "Złodziejkę książek", którą bardzo mnie zaintrygowała, jakoś cały czas nie miałam przekonania do tej książki, mimo naprawdę wielu pozytywnych opinii, ale ostatecznie czuje się zachęcona do poznania tej historii właśnie przez Caroline Livre! 

"Rzekę przeznaczenie" wygrywa... Elenkaa_!
Elenkaa_ poleciła mi "Niepokorne. Klara", raczej nie miałam na tę powieść większej ochoty, ale ona mnie do niej przekonała, szczególnie ciekawi mnie fakt, że powieść toczy się w XIX wieku, na pewno zapoluję na tę książkę w najbliższym czasie!

Obu zwyciężczynią serdecznie gratuluję! Już spieszę pisać do Was e-maile dziewczyny! 
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, niestety, mogłam nagrodzić tylko dwie osoby, a wszystkie odpowiedzi były naprawdę przekonujące, Jednak na pewno pojawią się jeszcze jakieś konkursy, śledźcie bloga ;)


13 komentarzy :

 1. Jejku, jejku, jejku! Tak się cieszę! Pierwszy raz w życiu wygrałam jakąś książkę - i to nie byle jaką książkę :) i naprawdę, bardzo się cieszę, że udało mi się przekonać cię do Złodziejki - to cudowna i mądra książka, która według mnie powinna stać się lekturą :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się cieszysz, czekam na e-mail z adresem ;)

   Usuń
 2. Jej, strasznie się cieszę! Bardzo chciałam te książkę mieć! A "Niepokorne. Klara" bardzo mocno polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka