piątek, 2 września 2016

Zapowiedź: Nakarmię cię miłością - Anna Dąbrowska

Wrzesień przepełniony jest interesującymi premierami, które już teraz kuszą, by dopisać je - do i tak już długiej listy "do przeczytania". Chciałabym Wam przedstawić książkę, na którą we wrześniu czekam z dużą niecierpliwością, mianowicie "Nakarmię cię miłością" - Anny Dąbrowskiej!

Opis, który znajdziecie też na stronie wydawnictwa:
Dla kilku przyjaciółek wieczór panieński ma być przede wszystkim dobrą zabawą i odskocznią od codzienności. Warszawski klub, muzyka, alkohol i dodatkowa atrakcja – losowanie zadań, które ma wykonać każda z uczestniczek. To, które przypadnie w udziale Laurze, przykładnej pracownicy banku, okazuje się wyzwaniem równie trudnym, co ekscytującym. Pocałunek z przystojnym nieznajomym… W ten sposób dziewczyna poznaje Tobiasza, charyzmatycznego muzyka. Wypełnienie zadania doprowadza do niezwykle zaskakującego poranka, a kiepski dowcip Tobiasza wywołuje nieprzewidziane skutki.

Już 26 września możecie wypatrywać jej w księgarniach. Co tu dużo mówić, sama mam słabość do książek, w których pojawiają się muzycy, dlatego już nie mogę się doczekać lektury! Spodziewajcie się recenzji :) Tutaj na zachętę macie również trailer książki ;)


Czekacie na ten tytuł?

11 komentarzy :

 1. Chyba niezbyt zaciekawiła mnie ta książka, ale poczekam jeszcze na pierwsze recenzje i wtedy zdecyduję, czy po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa, szczególnie gdy się dowiedziałam, że to ta sama autorka co Stalowego Serca! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę miałam już przyjemność i czytać i gorąco polecam. Jest wspaniała!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to raczej jakaś przesadnie odkrywcza literatura, ale muszę przyznać, że zapowiada się naprawdę fajnie - lubię takie typowo babskie powieści i owszem, również mam słabość do bohaterów literackich, którzy są muzykami :) Tytuł jest strasznie kiczowaty, jednak zainteresowałaś mnie tą zapowiedzią, dlatego chętnie sięgnę po książkę :D
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie nie jest to książka w moim klimacie, więc raczej jej nie przeczytam ;)
  Pozdrawiam! http://literacki-wszechswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, ja czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam już książkę i bardzo podoba mi się Takie polskie New Adult :) polecam, bo to nie kiczowata babska powiastka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Też czekam z niecierpliwością! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam już o tej książce i przyznaję, że opis bardzo mnie kusi. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka